Πώς να έρθετε στην 4η Γιορτή Λύρας σήμερα! Χάρτης
Η ημέρα έφτασε για την 4η Γιορτή Λύρας. Η εκδήλωση έχει προγραμματιστεί να πραγματοποιηθεί σήμερα Παρασκευή 14 Ιουνίου 2013 και ώρα 20:30. Ο Ευξείνειος Μουσικός Πολιτιστικός Σύλλογος με επικεφαλής τον Δημήτρη Καρασαββίδη υπόσχεται να χαρίσει στους παρευρισκόμενους μία μουσικοχορευτική βραδιά με υπέροχα παραδοσιακά και λαϊκά άσματα. Συμμετέχει το χορευτικό συγκρότημα του Συλλόγου Ποντίων Ασπροπύργου “Οι Ακρίτες του Πόντου”.
Η γιορτή θα πραγματοποιηθεί στο ανοιχτό θέατρο Μίκης Θεοδωράκης, που βρίσκεται στον Προφήτη Ηλία στις Αχαρνές (δείτε το χάρτη που ακολουθεί). Την παρουσίαση θα κάνει ο Κώστας Αλεξανδρίδης.
Να είστε όλοι εκεί!
Είσοδος Ελεύθερη