Ο Σύλλογος Ποντίων Λαυρίου “Μιθριδάτης” σας καλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας το 3ημερο των πολιτιστικών εκδηλώσεων στις 19, 20 & 21 Ιουλίου 2013 στον χώρο της ΑΚΕΛ.
Ένα ταξίδι ηχοχρωμάτων, με ποικίλματα σθένους και παλικαριάς. Μια κιβωτός, που μέσα από τις θύμησες του παρελθόντος, αφυπνίζει το παρών και σηματοδοτεί το μέλλον.Αιώνιες παρακαταθήκες που μας βεβαιώνουν πως τα γεωγραφικά σύνορα κάθε λαού είναι ο πολιτισμός του.
Σύλλογος Ποντίων Λαυρίου “Ο Μιθριδάτης”
Δείτε τα στοιχεία του Συλλόγου
Δείτε το πρόγραμμα των εκδηλώσεων στο τέλος του άρθρου.